Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A Kaposvári Szakképzési Centrum a járványügyi helyzetre való tekintettel az alábbi higiénés ellátást biztosítja intézményeiben:

• Kézfertőtlenítő szerek, kézmosó szappan, papírtörlő, wc-papír folyamatos biztosítása a közösségi és szociális helyiségekben

• Gondoskodik az épületelek, bútorok, eszközök fertőtlenítő takarításáról

• Biztosítja az érintés nélküli hőmérést (az ezzel kapcsolatos eljárásrendet külön intézkedési tervben szabályozza az intézmény)

Kérjük, hogy személyes használatra szánt maszkot és pótmaszkot minden tanuló biztosítson magának, melyet tanítási napokon hozzon magával.

Amennyiben a tanuló saját tisztító eszközöket (szappan, kéztörlő, kézfertőtlenítő, wc-papír) szeretne használni, erre természetesen lehetőséget biztosít az iskola.

A kollégiumi tanulók az eddigi rendszernek megfelelően a kollégiumi fürdőszobákban a saját tisztasági szereiket használhatják.