Iskolánkban az idei évben is megrendezzük az Erdők hete programunkat, amelyre szeretettel várjuk az érdeklődő óvodai, illetve általános iskolai tanulócsoportokat.

Terepen, illetve kiállítótermekben mutatjuk be az erdők növény- és állatvilágát, az erdő- és a vadgazdálkodást, illetve az egyes munkákhoz használt gépeket, eszközöket. Lehetőséget biztosítunk különböző szabadkézi foglalkozásokhoz: termésfigurák, levélnyomatok készítése, virágkötés, csuhéfonás. A programon részt vesz a SEFAG Zrt. és a Duna-Dráva Nemzeti Park is.

A rendezvény helyszíne erdészeti gyakorló oktatási bázisunk Barcs-Középrigócon.

Időpont: 2022. október 19-20.

A programon való részvétel ingyenes! Barcs és Középrigóc között iskolabusz igény szerint szállítja a csoportokat.

Jelentkezési határidő: 2022. október 11.

Jelentkezni írásban, a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet postán vagy e-mailben küldhető vissza.

Jelentkezési lap (Word)            Jelentkezési lap (PDF)

Postai cím:    Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

7570 Barcs, Szent László u. 13.

Információ:    Ihárosi Péter, mobil: +36-30/97-47-953