Iskolánk rendkívüli felvételi eljárást hirdet a következő képzésekre:

• Hat évfolyamos gimnázium
  • Informatika és távközlés ágazat - Informatikai rendszer- és alkalmazásüzemeltető technikus
  • Gazdálkodás és menedzsment ágazat - Vállalkozási ügyviteli ügyintéző
  • Szépészet ágazat - Kozmetikus technikus

A rendkívüli felvételi eljárás keretében azok a tanulók jelentkezhetnek a meghirdetett képzésekre, akik az általános felvételi eljárás időszakában nem nyertek felvételt egy középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyertek, de szeretnék korábbi döntésüket megváltoztatni, más iskolát/képzést választani.

A rendkívüli felvételi eljárás keretében jelentkezni 2023. május 8-tól augusztus 31. között egyénileg, közvetlenül az iskolába benyújtott jelentkezési lap kitöltésével lehet.

A jelentkezési lapot vagy személyesen, az iskolában történő közvetlen behozással, vagy postai úton (KSZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium, 7570 Barcs, Szent László u. 13.), vagy e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) lehet benyújtani az iskola igazgatójának. A felvételről az iskola igazgatója dönt.

Bővebb információ, illetve előzetes egyeztetés:

Horváthné Madarász Zsuzsanna igazgató (tel: 30/634-1390)

A jelentkezési lap kitölthető itt